Pihakauden huipputarjoukset voimassa enää: Pihakauden huipputarjoukset voimassa enää:

Matto Vallila Puhuri Soft

Tuotenumero:
VALCON122541
Koko (cm)
Väri
49,95  alk. 39,90  Säästät: 10,05 
kpl
Hyödynnä tarjoushinta ja tilaa!
Tarjous on voimassa niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 35,90 €
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 4-7 arkipäivää
Toimitustapa: Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla. Toimitustapa
Toimituskustannukset: 6,99 €

Lisätietoa tuotteesta

Tuo kotiisi mukavuutta pehmeällä Puhuri-matolla, joka valmistettu 100 % polyesterista. Pehmeä mattapinta tuntuu miellyttävältä jalkojen alla ja luo lämpimän tunnelman tilaan. Nukan korkeus 8 mm. Maton pohjassa on PVC-liukuestepisteet. Yksinkertaisen elegantti ja helppohoitoinen matto sopii täydellisesti olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai muihin kodin tiloihin, joissa arvostat pehmeyttä ja käytännöllisyyttä. Hoito-ohjeena laakavesipesu pesulassa. Vilma Pellisen suunnittelemassa Puhuri-kuosissa tuuli on temmannut lehdet kyytiinsä ja kuljettaa niitä pyörteessään.

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Vallila
  • Tekstiilimallisto: Puhuri
  • Suunnittelija: Vilma Pellinen
  • Sertifikaatit ja hyväksynnät: Öko-Tex standardi 100, Design from Finland
  • Valmistusmaa: Kiina

Tuotteen ominaisuudet:

  • Materiaali: Polyesteri
  • Materiaalin tarkenne: Nukka 100% polyesteriä. Pohja kierrätettyä polyesteriä PVC-liukuestepisteillä. Kokonaispainosta 75% kierrätettyä polyesteriä.
  • Maton muoto: Suorakulmainen
  • Liukuestepohja: Kyllä

Tuotteen käyttö:

  • Hoito-ohjeet: Tahrojen poisto miedolla tekstiilipesuaineella. Laakavesipesu käsin tai pesulassa 30 asteessa. Ei hankausta. Liuottimia sisältävien pesuaineiden käyttö kielletty. Hellävarainen imurointi kanttia varoen. Käännä kevyesti päätyjä, jotta matto asettuu lattialle. Rullaa aina kuvio ulospäin.
Näytä lisää
Tarvitsetko apua?
Myynti 029 1800 220 ma 9-21, ti-pe 9-20, la 10-14, su 17-21
Arvostelut
1.0
1 arvostelu
Tuotteen laatu 1.0
Ominaisuudet 1.0
Vastinetta rahoille 1.0
Lajitteluperuste: Uusimmat
  • Uusimmat
  • Hyödyllisin
  • Arvosana korkeimmasta alhaisimpaan
  • Arvosana alhaisimmasta korkeimpaan
  1. Puhuri
    ★★★★★★★★★★
    Mennyt nopeasti nuhjuisen näköiseksi. Pinta on pehmeä ja ei näköjään kestä käyttöä. Pinta on myös aika liukas.
    Oliko arvostelu hyödyllinen?
Näitä arvosteluja hallitsee Bazaarvoice, ja ne vastaavat Bazaarvoicen Authenticity Policy -aitouskäytäntöä, jota tukevat petostentorjuntatekniikka ja ihmisten tekemät analyysit.
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
Kysymykset
Jäikö vielä kysyttävää?
Myydyimmät tuotteet (10)
Matto Benina Tarfaya Patch, eri kokoja ja värejä
-30%
Juuri nyt!
Tarjous
★★★★★ ★★★★★
Benina
Matto Benina Tarfaya Patch, eri kokoja ja värejä
150,90  alk. 105,90 
Matto Benina Tarfaya Kerman, eri kokoja ja värejä
-30%
Juuri nyt!
Tarjous
★★★★★ ★★★★★
Benina
Matto Benina Tarfaya Kerman, eri kokoja ja värejä
150,90  alk. 105,90 
Käytävämatto Vallila Puuska flat
-43% Jopa
8.6. ASTI
Tarjous
Vallila
Käytävämatto Vallila Puuska flat
39,95  alk. 23,95 

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.