Akkuiskuporakone Ryobi ONE+ R18PD2-220SL, 18V, 2x2.0Ah akuilla
Tuotenumero:
RYO5133004459
199,90
kpl
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 4-7 arkipäivää
Lisätietoa tuotteesta
Ryobi R18PD2-220SL on 18 V akkuiskuporakone monipuoliseen ruuvaukseen, poraamiseen ja iskuporaukseen. Se soveltuu hyvin puulle, metallille ja betonille, joten se on käytännöllinen valinta sekä kodin yleiskäyttöön että vaativampiin asennustöihin.
Kaksivaihteinen vaihteisto auttaa sovittamaan kierrosnopeuden työstettävän materiaalin mukaan, ja 24+1 momenttiasetusta mahdollistavat tarkemman voimansäädön eri ruuvaus- ja poraustilanteissa. 10 mm pikaistukka nopeuttaa terien vaihtoa, ja LED-työvalo parantaa näkyvyyttä hämärissä tai ahtaissa kohteissa.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Ryobi
  • Tuotesarja: ONE+
  • GTIN-koodi: 4892210178824
Tuotteen ominaisuudet:
  • Käyttövoima: Akku
  • Sisältää akun: Kyllä, 2 kpl
  • Akun tyyppi: Li-ion
  • Sisältää laturin: Kyllä
  • Vaihteet: 2
  • Kuormittamaton nopeus: 0-400 / 0-1350 rpm
  • Iskuluku: 6400 / 21600 min⁻¹
  • Momenttiasetukset: 24+1
  • Momenttiasetusten määrä: 24
  • Maks. vääntömomentti: 40 Nm
  • Istukan kapasiteetti: 10 mm
  • Maks. porauskapasiteetti puu: 32 mm
  • Maks. porauskapasiteetti metalli: 10 mm
  • Maks. porauskapasiteetti teräs: 10 mm
  • Maks. porauskapasiteetti betoni: 10 mm
  • Maks. porauskapasiteetti kivi: 10 mm