Akkujiirisaha Ryobi ONE+ R18MS216-0, 216mm, 18V, ilman akkua
Tuotenumero:
RYO5133003597
379,00
Tuote on loppuunmyyty.
Tilaa saatavuusilmoitus
Huomioithan, että saatavuuspyyntösi on voimassa enintään 6 kuukautta.
Lisätietoa tuotteesta
Ryobi ONE+ 18V R18MS216-0 on liukuvarrella varustettu jiirisaha, johon sisältyy 48-hampainen 216 mm sahanterä. Tuote on akkukäyttöinen ja toimii yhdellä Ryobin ONE+ sarjan 18V akulla (ei sisälly pakettiin). 5.0 Ah akulla saavutat jopa 300 katkaisua 50 x 100 mm paksuiseen puuhun.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Ryobi
  • Tuotesarja: ONE+
  • Takuuaika: 2 vuotta
  • GTIN-koodi: 4892210156952
Tuotteen mitat:
  • Korkeus (mm): 460
  • Leveys (mm): 510
  • Syvyys (mm): 549
  • Tuotteen paino (kg): 14,5
Tuotteen ominaisuudet:
  • Käyttövoima: Akku
  • Sisältää akun: Ei
  • Sisältää laturin: Ei
  • Moottorin tyyppi: Hiiliharjallinen sähkömoottori
  • Terän hampaiden lukumäärä: 48
  • Sahauskapasiteetti: 90° = 70 x 270 mm / 45° = 48 x 270 mm
  • Liukuva takavaste
  • Laser
  • Esiasetetut jiirikulmat
  • Ei sisällä akkua tai laturia
  • Yhteensopiva Ryobi ONE+ 18V järjestelmän kanssa
  • Syvyys: 549 mm
Tuotteen tekniset tiedot:
  • Jännite (V): 18
  • Kierrosnopeus, max. (rpm): 3 500
  • Terän halkaisija (mm): 216
  • Viistekapasiteetti, vasen (°): 50
  • Jiirikapasiteetti, vasen (°): 47
  • Jiirikapasiteetti, oikea (°): 47
Pakkauksen mitat ja paino:
  • Pakkauksen leveys (mm): 510,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 460,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 549,00
  • Rahtipaino (kg): 17,50
Näytä lisää
Tarvitsetko apua?
Myynti 029 1800 220 ma 9-21, ti-pe 9-20, la 10-14, su 17-21
Arvostelut
4.4
5 arvostelua
88% suosittelee