Akkukulmahiomakone Ryobi ONE+ R18AG-140S, 18V, 4.0Ah akulla
Tuotenumero:
RYO5133004301
199,90
kpl
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 4-7 arkipäivää
Lisätietoa tuotteesta
Ryobi R18AG-140S on 18 V akkukulmahiomakone monipuoliseen hiontaan, katkaisuun ja viimeistelyyn. 115 mm:n laikka soveltuu hyvin yleisimpiin metallin ja muiden materiaalien työstötöihin, ja mukana toimitettava 4,0 Ah litiumioniakku tuo pakettiin valmiin käyttösetin.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Ryobi
  • Tuotesarja: ONE+
  • GTIN-koodi: 4892210172129
Tuotteen mitat:
  • Tuotteen paino (kg): 3,2
Tuotteen ominaisuudet:
  • Käyttövoima: Akku
  • Sisältää akun: Kyllä, 1 kpl
  • Akun tyyppi: Li-ion
  • Sisältää laturin: Kyllä
  • Latausaika: 120 min
  • Moottorityyppi: Akkukäyttöinen
  • Levyn maksimihalkaisija: 115 mm
  • Reiän halkaisija: 22,0 mm