Paviljongin katto Hillerstorp Luxor 300x300cm, hiekka
Tuotenumero:
HS363030722
Hyödynnä tarjoushinta ja tilaa!
Tarjous on voimassa 19.5.2025 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 223,50 €
Toimitustiedot
Toimitusaika:
n. 5-10 arkipäivää
Toimitustapa:
Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla.

Toimituskustannukset:
Ilmainen toimitus!
Lisätietoa tuotteesta
Lisäkatto Hillerstorp Luxor-paviljonkiin, jonka koko on 300x300 cm. Hiekanväristä polyesteriä, kankaan paino 220 grammaa. Luxor-paviljonkia on myyty eri nimillä, kuten Göteborg, Flora, Caldera, Kreta ja Gazebo. Luxor-paviljongin katto sopii myös näihin malleihin.
Tuotetiedot:
- Tuotemerkki: Hillerstorp
- Kalustemallisto: Luxor
- Valmistusmaa: Kiina
- GTIN-koodi: 7319070307227
Tuotteen mitat:
- Korkeus (cm): 83
- Leveys (cm): 300
- Syvyys (cm): 300
- Koko (m x m): 3 x 3 m
Tuotteen ominaisuudet:
- Väri: Beige
- Värin tarkenne: Hiekka
- Materiaali: Polyesteri
Pakkauksen mitat ja paino:
- Pakkauksen leveys (mm): 220,00
- Pakkauksen korkeus (mm): 250,00
- Pakkauksen syvyys (mm): 440,00
- Rahtipaino (kg): 4,00
Sort by: Uusimmat
- Uusimmat
- Hyödyllisin
- Arvosana korkeimmasta alhaisimpaan
- Arvosana alhaisimmasta korkeimpaan
-
Hyvä katos!★★★★★★★★★★Suosittelen tuotettaMeillä Hillerstorp Paviljonki ostettu 4 vuotta sitten toiselta nettikaupasta, ja viime vuonna ostin varalle täältä paviljonkiin katos. Nyt uusi katos laitettu paviljonkiin päälle ja se sopi täydellisesti. Katos kesti 4 vuotta, viime kesään raekuuro teki muutama reikiä katoksen sen takia vaihdettiin. Alumiini runko ei ole mennyt miksikään, paviljonki näyttää uudelta, suosittelen tuote!Julkaistu alunperin tuotteella Paviljongin katto Hillerstorp Luxor, eri kokoja ja värejäOliko arvostelu hyödyllinen?Oliko arvostelu hyödyllinen?

Näitä arvosteluja hallitsee Bazaarvoice, ja ne vastaavat Bazaarvoicen Authenticity Policy -aitouskäytäntöä, jota tukevat petostentorjuntatekniikka ja ihmisten tekemät analyysit.
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
Kysymykset
1 kysymys, 1 vastausSort by: Uusimmat kysymykset
- Uusimmat kysymykset
- Uusimmat vastaukset
- Eniten vastauksia
- Avoimet kysymykset
- Hyödyllisimmät vastaukset
-
Mikä on yläkaton kokoJulkaistu alunperin tuotteella Paviljongin katto Hillerstorp Luxor, eri kokoja ja värejä
-
Tuotetuki Netrauta · 8.4.2024Oliko vastaus hyödyllinen?Yläkaton koko on 88x188 cm.
-