Pöytäsaha Stanley SST1800-QS, 1800W, 254mm
Tuotenumero:
SST1800-QS
399,00
kpl
Toimitustiedot
Toimitusaika: 1-3 viikkoa
Lisätietoa tuotteesta
Stanley® johdollisessa pöytäsahassa on tehokas 1800 W moottori, jonka kierrosluku 4800 min⁻¹ helpottaa päivittäisten sahausten suorittamista. Saha on varustettu 254 mm:n terällä. Katkaisusyvyys 90 asteen kulmassa on 80 mm ja 45 asteen kulmassa 50 mm. Leikkuuleveys jopa 600 mm työkaluttomalla jatkettavalla pöydällä. Sahassa on molemmin puolin kiinnittyvä leikkausvaste tarkkaa työstöä varten. Taitettava jalusta helpottaa sahan asennusta ja vakautta sekä säilytystä. Sisäänrakennetut pyörät tekevät sahan liikuttamisesta helpompaa. 2 metrin verkkojohto. Mukana TCT-terä 254 x 30 x 1,8 mm 60H, kaksi kiintoavainta sekä kulma- ja sivuohjain.
  • Osa johdollisten Stanley-työkalujen valikoimaa
  • Mahdollistaa tarkat 90° ja 45° sahaukset - maksimileikkuusyvyys 80 mm 90° kulmassa ja 50 mm 45° kulmassa
  • Ilman työkaluja jatkettava pöytä, halkaisukapasiteetti jopa 600 mm
  • Itseohjautuva rinnakkaisohjain varmistaa tarkan sahauksen
  • Jännitteetön käynnistyskytkin lisää turvallisuutta työmaalla
  • Taitettava jalusta helpottaa asennusta, parantaa vakautta ja mahdollistaa kompaktin säilytyksen
  • Sisäänrakennetut pyörät helpottavat siirtämistä
  • Pöydän koko: 560 × 680 mm
  • Jatketun pöydän koko: 560 × 1040 mm