Valaisin Bosch Professional GLA 18VH-7500 Solo, 18V, ilman akkua (sis. virtajohdon)
Bosch ProDeals 18V – akku tai aloitussarja kaupan päälle
Tuotenumero:
BOSCH06014A5000
406,90
kpl
Hyödynnä tarjoushinta ja tilaa!
Tarjous on voimassa 18.5.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 5-10 arkipäivää
Lisätietoa tuotteesta
Hybridikäyttö tuo joustavuutta: valaisinta voi käyttää verkkovirralla tai Bosch Professional 18V -akulla. Laitteessa on lisäksi USB-C-portti, jolla lataat mobiililaitteita jopa 15 watin teholla.
Solo-versio, toimitetaan ilman akkua ja laturia. Mukana virtajohto.
Tuotetiedot:
  • Tuotemerkki: Bosch Power Tools
  • Tuotesarja: AmpShare 18V, Professional
  • Valmistusmaa: Kiina
  • Takuuaika: 1 vuosi
  • GTIN-koodi: 4053423305159
Tuotteen mitat:
  • Tuotteen paino (kg): 4,1
Tuotteen ominaisuudet:
  • Käyttövoima: Akku, Verkkovirta
  • Sisältää laturin: Ei
  • Valovirta: 7500 lm
  • Kirkkausportaiden määrä: 3
  • Käyttöaika maks. kirkkaudella: 12 min/Ah
  • USB-C latausjännite: 5 - 9 V
  • USB-C latausvirta: 1.67 - 3 A
  • Koukku: Kyllä
  • Jalustan kierre: 5/8"
  • Paino ilman akkua: 4.1 kg
  • Työkalun mitat (leveys): 225 mm
  • Työkalun mitat (pituus): 225 mm
  • Työkalun mitat (korkeus): 366 mm
  • Pakkauksen mitat (leveys x pituus x korkeus): 244 x 244 x 398 mm