Langaton impulssirele Eltako, FSR61-230V, potentiaalivapaa kosketin
Tuotenumero:
REX-2814105
139,40  112,00  Säästät: 27,40
kpl
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 2-5 arkipäivää
Liitetiedostot
Lisätietoa tuotteesta
Langaton impulssirele reletoiminnolla. Eltakon monipuolinen langaton 61-sarja.
Eltakon langaton yhteys toimii luotettavan kansainvälisesti standardisoidun, EnOcean 868MHz teknologian avulla.
• 1 sulkeutuva (NO), potentiaalivapaa kosketin
• Maks. 230V hehku- ja halogeenilamppukuorma 2000W
• Energiansäästölamput ja 230V LED-lamput 200W