Langaton impulssirele reletoiminnolla Eltako, FSR61NP-230V
Tuotenumero:
REX-2814010
140,10  106,90  Säästät: 33,20
kpl
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 2-5 arkipäivää
Liitetiedostot
Lisätietoa tuotteesta
Langaton impulssirele reletoiminnolla. Eltakon monipuolinen langaton 61-sarja.
Eltakon langaton yhteys toimii luotettavan kansainvälisesti standardisoidun, EnOcean 868MHz teknologian avulla.
• 1 sulkeutuva (NO), ei-potentiaalivapaa kosketin
• Maks. 230V hehku- ja halogeenilamppukuorma 2000W
• Energiansäästölamput ja 230V LED-lamput 200W