Kylppäriviikon supertarjoukset voimassa enää: Kylppäriviikon supertarjoukset voimassa enää:

Nauharuuvilipas Einhell, 25-55mm pikarakennusruuveille (TE-DY 18 Li, TC-DY 710 E)

Tuotenumero:
EINH4259955
42,95  34,99  Säästät: 7,96 
kpl
Hyödynnä tarjoushinta ja tilaa!
Tarjous on voimassa 16.2.2026 asti tai niin kauan kuin tavaraa riittää.
30 päivän alin hinta: 34,99 €
Toimitustiedot
Toimitusaika: n. 2-5 arkipäivää
Toimitustapa: Nouto Postista. Lähetys toimitetaan asiakkaan antamaa toimitusosoitetta lähinnä olevaan Postin toimipisteeseen ja asiakkaalle lähetetään saapumisilmoitus tekstiviestillä sekä sähköpostilla. Toimitustapa
Toimituskustannukset: 6,99 €

Lisätietoa tuotteesta

Einhell ruuvilipas on kätevä lisävaruste akkukäyttöisille kipsilevyruuvinvääntimille.

Lisäosan avulla tavallinen kipsilevyruuvinväännin voidaan helposti muuntaa lipasruuvinvääntimeksi, joka mahdollistaa nopean ja keskeytyksettömän ruuvaamisen nauharuuveilla. Lipas on erityisesti yhteensopiva mallien Einhell TE-DY 18 Li ja Einhell TC-DY 710 E kanssa, mutta se sopii myös kaikkien yleisten ruuvirullien kanssa.

Laite soveltuu 25–55 mm pituisille pikarakennusruuveille. Ruuvisyvyys säädetään kätevästi säädettävän syvyysrajoittimen avulla, ja ruuvien pituus voidaan mukauttaa suoraan lisäosassa. Lisäksi mukana toimitetaan sopiva ruuvikärki, joten laite on heti käyttövalmis.

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Einhell
  • Valmistusmaa: Kiina
  • GTIN-koodi: 4006825671452

Tuotteen mitat:

  • Tuotteen paino (kg): 0,52

Tuotteen ominaisuudet:

  • Säädettävä ruuvin pituus: Kyllä
  • Syvyyden säätö: Kyllä
  • Kärki mukana toimituksessa: Kyllä
  • Kotelon kääntömahdollisuus: Kyllä
  • Ammattilaiskäyttöön: Ei

Pakkauksen mitat ja paino:

  • Pakkauksen leveys (mm): 65,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 262,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 166,00
  • Rahtipaino (kg): 0,73
Näytä lisää
Tarvitsetko apua?
Myynti 029 1800 220 Ma - Pe 9-18, La 10-16
Arvostelut
1.0
1 arvostelu
Tuotteen laatu 1.0
Käytön helppous 1.0
Ominaisuudet 1.0
Vastinetta rahoille 1.0
Lajitteluperuste: Uusimmat
  • Uusimmat
  • Hyödyllisin
  • Arvosana korkeimmasta alhaisimpaan
  • Arvosana alhaisimmasta korkeimpaan
  1. Kaikilla tavoilla huono
    ★★★★★★★★★★
    Ruuvikärki ei pysy ruuvikoneessa kiinni - irtoaa todella usein koska jää ruuviin kiinni. Liimasin kiinni - koska vaihtokärkiäkään tämän koneen 165mm pituudella ei saa mistään. Lähin on 160mm ja sitten loppuu säätövarat koneesta. Ihme design. Syöttö takkuaa ja kärki menee todella helposti ruuvista ohi ja sitten on kone jumissa ja revittävä irti vääntimestä. Nopeammin ruuvaa iskuruuvivääntimellä, vaikka repisi ruuveja irti nauhasta käsipelillä. Huonoin ostos ikinä.
    Oliko arvostelu hyödyllinen?
Näitä arvosteluja hallitsee Bazaarvoice, ja ne vastaavat Bazaarvoicen Authenticity Policy -aitouskäytäntöä, jota tukevat petostentorjuntatekniikka ja ihmisten tekemät analyysit.
Lisätietoja osoitteessa http://www.bazaarvoice.com/fi/trustmark/
Kysymykset
Jäikö vielä kysyttävää?

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.