Netrauta Showroom

TAMMISTO

Tammiston kauppatie 18, 01510 Vantaa

Katso sijainti kartalta >>


Avoinna:
ma - pe 10-20 | la 10-18

tammisto@netrauta.fi

Tammiston Showroom tarjoaa 1200 m2 laadukkaiden tuotemerkkien esillepanoja. Showroomin shop-in-shopit painottuvat ensisijaisesti kylpyhuoneen, saunan, keittiön ja sisustamisen tuoteryhmiin.

Ajankohtaista:

Varaa aika ilmaiseen konsultaatioon asiantuntijamyyjälle Showroomiin
- Mahdollistamme myös virtuaalikonsultaatiot! Lue lisää >>

Tammisto Showroom Netrauta Tammisto Showroom Tammisto Netrauta Tammisto Showroom


Showroomissamme palvelee
ammattitaitoinen henkilökuntamme

Asiantuntijamyyjämme auttavat mielellään kaikissa sisustuspulmissa, ja myymäläostosten lisäksi voit tehdä nettitilauksen kätevästi heidän opastuksellaan.
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Rasmus Bamberg
Myynti
044 711 0877
rasmus@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Jarmo Huuskonen
Myynti (lomalla 29.6.-19.7. ja 17.8.-23.8.)
040 713 9804
jarmo.huuskonen@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Timo Uosukainen
Myynti (lomalla)
040 713 9802
timo.uosukainen@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Klarika Kaunissaar
Myynti
044 059 0122
klarika.kaunissaar@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Lotta Holmström-Kurki
Myynti (lomalla 21.6. asti)
050 344 0656
lotta.holmstrom-kurki@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Milena Manner
Myynti (lomalla 26.6.-5.7. ja 10.8.-16.8.)
050 562 4460
milena.manner@netrauta.fi

Iippo Manner
Myynti
050 359 1679
iippo.manner@netrauta.fi

Johanna Kasanen
Myynti (lomalla 27.7.-2.8.)
050 530 1694
johanna.kasanen@netrauta.fi

Neea Ihalainen
Myynti (lomalla 22.6.-1.7. ja 3.8.-9.8.)
050 477 2087
neea.ihalainen@netrauta.fi

Anthony Martinez
Myynti
050 475 0428
anthony.martinez@netrauta.fi

Henna Siltanen
Myynti (lomalla 7.6. asti)
050 572 0694
henna.siltanen@netrauta.fi

Vanessa Mahlamäki
Myynti (lomalla 20.7.-16.8.)
050 463 9600
vanessa.mahlamaki@netrauta.fi

Petteri Koponen
Myynti (lomalla 6.7.-26.7.)
050 477 1526
petteri.koponen@netrauta.fi

Netrauta Tammisto Showroom

Palvelut:

Info

Henkilökohtainen suunnittelu- tai tuotekonsultaatio
Kun kotisi suunnitellaan toimivaksi vältyt virheostoksilta ja säästät aikaa ja rahaa. Varaa aika ilmaiseen konsultaatioon.
Lue lisää >>

Ideal Keittiöt

Varaa ilmainen keittiösuunnittelu! Showroomeissamme tutustut Ideal Keittiöiden monipuoliseen keittiökalusteiden valikoimaan. Varaa aika keittiömyyjällemme ja toteutetaan yhdessä keittiöunelmasi! Lue lisää >>

Netrauta Tammisto Showroom Netrauta Tammisto Showroom

Lähetä ostoskori

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.

Soita ja tilaa!

Myyntinumeromme palvelee

029 1800 220

Ark 8.30-19.30 La 10-18 Su 12-18