Ale kohtasi Alen kampanja-aikaa jäljellä:
Netrauta Showroom Tammisto

Showroom TAMMISTO

Tammiston kauppatie 18, 01510 Vantaa

Katso sijainti kartalta

Avoinna: MA - PE 10-20 | LA 10-18

010 524 9630

Tammiston Showroom tarjoaa 1200 m² laadukkaiden tuotemerkkien esillepanoja. Showroomin shop-in-shopit painottuvat ensisijaisesti kylpyhuoneen, saunan, keittiön ja sisustamisen tuoteryhmiin. Lisäksi Tammistossa on Suomen upein ulkoporeallasnäyttely, jossa on esillä 20 suosituinta allasmallia alan huippumerkeiltä.

Tammisto Showroom - Kylpyhuone

Showroomissamme palvelee ammattitaitoinen henkilökunta

Asiantuntijamyyjämme auttavat mielellään ja voit tehdä tilauksen kätevästi heidän toimestaan paikan päällä Tammistossa.

Jarmo

Jarmo Huuskonen
040 713 9804
jarmo.huuskonen@netrauta.fi

Timo

Timo Uosukainen
040 713 9802
timo.uosukainen@netrauta.fi

Klarika

Klarika Kaunissaar
044 059 0122
klarika.kaunissaar@netrauta.fi

Lotta Holmström-Kurki
050 344 0656
lotta.holmstrom-kurki@netrauta.fi

Iippo Manner
050 476 3524
iippo.manner@netrauta.fi

Johanna Kasanen
050 530 1694
johanna.kasanen@netrauta.fi

Henna Siltanen
050 572 0694
henna.siltanen@netrauta.fi

Patrick Hagelberg
050 514 5468
patrick.hagelberg@netrauta.fi

Tony Puumalainen
050 512 1183
tony.puumalainen@netrauta.fi

Lauri Kukkonen
050 562 5195
lauri.kukkonen@netrauta.fi

Rasmus Pero
050 479 2936
rasmus.pero@netrauta.fi

Isaela Kauti
050 462 1629
isaela.kauti@netrauta.fi


Ideal Keittiöt

Varaa ilmainen keittiösuunnittelu!

Tammisto Showroomissa voit tutustua Ideal Keittiöiden monipuoliseen keittiökalusteiden valikoimaan. Varaa aika keittiömyyjällemme ja suunnitellaan yhdessä unelmiesi keittiö! Showroomin mallikeittiöihin voit tutustua myös ilman ajanvarausta. Esillä erilaisia keittiöratkaisuja ja materiaaleja.

Tammisto Showroom - Ideal Keittiöt
Tammisto Showroom - Ideal Keittiöt

Ajankohtaista:

Turvallista asiointia! Netraudan Showroomit on käsitelty suomalaisen Nanoksi Finland Oy:n kehittämällä itsedesinfioivalla pinnoitteella, joka tuhoaa virukset tutkitusti, tehokkaasti ja turvallisesti. Väljissä tiloissamme on myös helppo pitää turvaväli - tervetuloa ostoksille!


Esillä laaja valikoima tuotteita huippumerkeiltä

Oras Harvia Helo Bathlife Cent Elfa Gustavsberg Villeroy & Boch Grohe Hansgrohe Ido Kastor Magnum Noro Nordhem Otsoson Parla Novitek Pergo Pukkila Rej Design Smedbo Svedbergs Temal Timberwise Tulikivi Upofloor Triofloor Sentakia Quick Step Primy Hafa Damixa Bemeta Gerflor Grana Boen Haro Geberit Finnmirror Boxx Hietakari Huum Kota GlassHouse Lektar Indoor Kabinetti Majakivi Mimo DomusFlooring Misa Narvi Mondex Caisla Luxury Polaria Saunatar Sawo Stoveman Unidrain Westerbergs Nettiovi Ecofurn

Syötä tähän sähköpostiosoitteesi, niin lähetämme ostoskorin sinulle.

Soita ja tilaa!

Myyntinumeromme palvelee

029 1800 220

Ark 8.30-18.00 | La 10-16